post

Splav Malého Dunaja

Krásny, oddychový deň môžete zažiť spolu s nami s rodinou aj kamarátmi. Nezáleží na tom, či je slnečný alebo pod mrakom. Ide o to aby ste mali pohodu, relax a úsmev na perách!

Priatelia, kamaráti! Spríjemnite si s nami leto aj tento rok. Splavovať začíname už od mája!

Začíname stretnutím pri reštaurácii Mlyn (Malom) v Jelke. Odtiaľ sa všetci presunieme na štart do Jelky. Tam na nás už budú čakať lode. Účastníkom povieme krátku inštruktáž, dostanú vesty, lode, pádla. Báť sa niet čoho, zvládnu to aj začiatočníci. Deti dostanú balíček prvej pomoci aby sa mohli občerstviť počas plavby. Môžme vyraziť na krásny, kľukatý úsek Malého Dunaja, dlhý necelých 6 km. Nádherné prostredie a pomaly tečúca voda pôsobia ako balzam na dušu. Čas strávený na vode je okolo dvoch hodín. Súťaživé tipy to dajú aj za 40 minút. My sa však nikam neponáhľame. Máme odskúšané, že to v lodiach vydržia aj tie najneposednejšie deti. Po vylodení pri vodnom Mlyne sa účastníci môžu najesť v reštaurácii alebo si pochutnajú na vlastných dobrotách prinesených z domu. To už je na vás ako sa rozhodnete. Pre deti máme nachystané drobné súťaže. Dospeláci si môžu dopriať oddych na deke, opaľovaním sa alebo si posedieť v reštaurácii pri kávičke, kofole, či pivku. Končíme okolo 15:00

Cena celodenného programu je 60€ za posádku lode. Do lode sa zmestia dvaja dospelí a dve deti do 10 rokov. Je možné požičať aj raft pre viacčlennú posádku.

Platba nevratnej zálohy 20€ vopred na účet, zvyšok na mieste. 

Nezabudnite si vziať so sebou na loď šiltovku, klobúk, či šatku ako ochranu pred úpalom. Krém na opaľovanie, niečo na pitie a maškrtenie. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *